SEO

SEO: jak tworzyć treść

22.01.2011 07:35

Nie pozwól, aby PageRank czy JavaScript skutecznie odwracały twoją uwagę od czegoś bardzo ważnego: twojej treści.

Firma Big Oak SEO, która specjalizuje się w pozycjonowaniu, przygotowała szereg przydatnych porad, którymi dzieli się z internautami. My z kolei dzielimy się nimi z czytelnikami Techbyte i czekamy na waszą opinię.

Obecnie wiele mądrości związanych z SEO ma niewiele wspólnego z dobrym pisaniem. Czy Google, ...

czytaj całość » 0 komentarzy »

SEO

Google Search faworyzuje witryny na wysokim poziomie

25.02.2011 10:17

Najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa zmienia reguły rządzące jej silnikiem wyszukiwania. Od teraz strony, które nie oferują za wiele autorskiego materiału, a jedynie kopiowany z innych witryn, będą umieszczane niżej w rankingu.


Prawdą "starą jak świat" jest to, że w internecie bardzo wiele informacji jest po prostu kopiowanych, a materiały wysokiej jakości, które wyróżnia indywidualizm, a co więcej ...

czytaj całość » 1 komentarzy »

SEO

Google+1 czyli polecanie wyników wyszukiwania

31.03.2011 12:10

Siła rekomendacji jest nie do przecenienia w internetowym biznesie. Google w ramach walki z Facebookiem opracowało usługę - na razie testową - Google+1, która pozwala polecać innym internautom wyniki wyszukiwania.

Decydując się na zakupy czy zaglądając na strony w sieci chętniej wybieramy te, które są polecane przez innych internautów. Rekomendowane produkty biznesowe zawsze są lepiej postrzegane, nawet jeśli nie ma to ...

czytaj całość » 0 komentarzy »