TimelineImages: mikrostock dla użytkowników Facebooka

2012-06-04

Fotografia stockowa pozwala zarabiać na zdjęciach każdemu, niezależnie od tego czy jest to profesjonalista z bogatym portfolio czy osoba stawiająca pierwsze kroki w fotografii. Wizję zysku mają również przedsiębiorcy po drugiej stronie. Rozszerzają swój zasięg oferując usługi dedykowane danej grupie odbiorcow. W przypadku TimelineImages są to użytkownicy Facebooka.


Na Facebooka dziennie wgrywanych jest kilkaset milionów zdjęć. Przy tak dużej ich liczbie wydawałoby się, że wybór odpowiedniej fotografii, która będzie pełniła rolę nagłówka w Linii Czasu, to nic trudnego. Również firmy, dla których profile na Facebooku to doskonałe narzędzie marketingowo-komunikacyjne, nie powinny mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniej ilustracji we własnych zasobach.
 

TimeLineImages microstock dla Facebooka
Zdjęcia nagłówkowe oferowane przez TimelineImages podzielone zostały na kilka kategorii, między innymi Ludzie, Natura, Zwierzęta lub Cliparty.

 

A jednak. Popularny, choć ostatnio krytykowany za podwyżki, stock DreamsTime powstanowił założyć oddzielny serwis TimelineImages.com. Firma wierzy, że w ten sposób ułatwi dotarcie do zdjęć i ilustracji przeznaczonych do konkretnego celu. Cena pojedynczej fotografii nie jest wygórowana i wynosi jednego dolara. Ilu spośród 900 milionów użytkowników Facebooka zechce się odwiedzić TimelineImages? Czas pokaże.
 

Ze względu na fakt, iż nowy serwis powstał pod skrzydłami doświadczonego gracza branży stockowej, można liczyć że będzie miał duże wsparcie oraz bogatą ofertę. Być może TimelineImages to przykład jak będą ewoluowały dzisiejsze stocki. W kierunku mniejszych witryn dedykowanych konkretnej grupie odbiorców.
 

Źródło: TimelineImages.com

Oceń newsa: 00

Komentarze czytelników

Aktualności według kategorii