Zewnętrzna nagrywarka ASUS SDRW-08U5S-U zainspirowana motywem urządzeń ZEN

2013-04-08

ASUS SDRW-08U5S-U nagrywarka zdjęcie

 

ASUS wprowadził do swojej oferty zewnętrzną nagrywarkę, której wygląd nawiązuje do urządzeń z serii ZEN takich jak np. ASUS ZENBOOK.

 

Model ASUS SDRW-08U5S-U ma grubość prawie 13 mm, a jego metaliczna, pokryta wzorem z okręgów obudowa, dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych – szarym Mellow Metallic, różowym Dusty Rose, a także czerwonym Bright Berry.

 

Użytkownik może go przenosić i ustawiać w dowolnym miejscu, dzięki czemu jest doskonałym dodatkiem do ultrabooków i innych urządzeń mobilnych. Dodatkowym atutem jest również wbudowana chowana podstawka, z możliwością ustawienia urządzenia w pozycji pionowej lub poziomej.

 

Nagrywarka komunikuje się z komputerem za pomocą interfejsu USB 2.0 i pozwala na nagrywanie oraz odtwarzanie wszystkich popularnych formatów CD/DVD. Na uwagę zasługuje również technologia Disc Encryption II, która zapewnia bezpieczeństwo zapisywanych danych. Rozwiązanie to umożliwia szyfrowanie nagrywanych danych i nazw plików oraz zabezpieczania ich hasłem.

 

ASUS SDRW-08U5S-U nagrywarka zdjęcie przód

 

Specyfikacja nagrywarki ASUS SDRW-08U5S-U:

 

  • odczyt: DVD±R(SL/DL), DVD±RW, DVD-ROM(SL/DL), DVD-RAM, DVD Video, CD-R, CD-RW, CD- ROM, Audio CD, VCD, CD-I, CD-Extra, Photo CD, CD-text, CD-ROM/XA, CD wielosesyjne
  • zapis: DVD±R(SL/DL), DVD±RW, DVD-RAM, CD-R, CD-RW
  • dołączone oprogramowanie: CyberLink Power2Go 8, E-Green
  • kompatybilne systemy operacyjne: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Mac OS X 10.6 (lub nowszy)
  • interfejs: USB 2.0
  • wymiary: 140 x 135,5 x 12,9 mm

 

Źródło: benchmark.pl

 

Oceń newsa: 00

Komentarze czytelników

Aktualności według kategorii