HTC Desire 816 trafia do oferty sieci T- Mobile

2014-06-21

HTC Desire 816 smartfon T- Mobile

 

Jeszcze jakiś czas temu nie brakowało głosów, iż HTC jest w stanie stworzyć ciekawego smartfona z najwyższej półki, ale jednocześnie wielkim problemem tajwańskiego producenta jest przygotowanie interesującej propozycji dla klientów z nieco mniej zasobnym portfelem. Ostatnio chyba się to zmieniło, bo HTC Desire 816 z pewnością zasługuje na uwagę.

 

Urządzenie zaprezentowano na tegorocznych tragach MWC w Barcelonie. Celem producenta było połączenie dobrze znanego designu modelu HTC One z żywymi kolorami, a także solidną specyfikacją i rozsądną ceną.

 

Wydaje się, że zadanie udało się wykonać. Urządzenie oferuje bowiem 5,5" ekran o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Moce obliczeniowe zapewnia czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 oraz 1,5 GB pamięci RAM, a poza tym liczyć można m.in. na dwie kamery - główną 13 Mpix i przednią 5 Mpix. Co warte podkreślenia, obydwie zdolne do nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p.

 

HTC Desire 816 trafił już do sprzedaży również w Polsce, ale dopiero teraz nabyć można go także u jednego z naszych operatorów. Urządzenie znajdziecie w salonach T- Mobile, które jako jedyny operator telefonii komórkowej w kraju posiada je w swojej ofercie.

 

Smartfona nabyć można już od złotówki, naturalnie przy podpisaniu stosownej umowy. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie T-mobile.

 

Źródło: benchmark.pl

 

Oceń newsa: 00

Komentarze czytelników

Aktualności według kategorii