Cyfrowe Książki w Wirtualnej Polsce

2011-04-12

Najpopularniejszy polski portal wprowadza nową usługę - Cyfrowe Książki. Dzięki niej zyskujemy dostęp do ponad 6 tysięcy różnego typu publikacji.

Moment na wprowadzenie do oferty cyfrowych książek wydaje się być dobrze przemyślanym. Bo choć e-booki popularność zyskują sukcesywnie już od lat, to dopiero w chwili, gdy nastąpiła inwazja urządzeń mobilnych, korzystanie z nich nabiera pełnego sensu. Warto przypomnieć, że w marcu obchodziliśmy tydzień e-ksiązki. Oczywiście e-książka przez wiele osób kojarzona jest z e-czytnikiem, ale dostępność tabletów może zapewnić lepszą rentowność handlu cyfrową literaturą. Wirtualna Polska dołącza do rozwiniętego już polskiego rynku elektronicznych publikacji.
 

Książki udostępniane przez Wirtualną Polskę można pobrać w popularnym formacie PDF, formacie książki cyfrowej EPUB, a nawet jako zwykłą MP3-kę, która jako książka dźwiękowa powinna zainteresować przede wszystkim dzieci i osoby mające trudności z czytaniem. Oczywiście oferta kierowana jest nie tylko do najmłodszych, ale także do osób kształcących się i tych, które cenią sobie literaturę piękną.
 


Pełną ofertę, zarówno płatnych jak i darmowych pozycji, znajdziemy na stronie cyfrowe-ksiazki.wp.pl, która bardzo dobrze uzupełnia się z istniejącym już serwisem ksiazki.wp.pl poświęconym literaturze.
 

Źródło: wp.pl
 

Oceń newsa: 00

Komentarze czytelników

Aktualności według kategorii