Programy Cyfrowego Polsatu w internecie

2011-04-14

Polsat zdecydował się na uruchomienie usługi, dzięki której najpopularniejsze programy wyemitowane na oferowanych przez Cyfrowy Polsat kanałach telewizyjnych będzie można ponownie obejrzeć w internecie.

Zaletą takiego rozwiązania będzie nie tylko umożliwienie 3,5 milionowej rzeszy abonentów Cyfrowego Polsatu obejrzenia najciekawszych programów w dowolnym momencie. Jak informuje firma nie będą one przerywane reklamami co z pewnością ucieszy widzów, dla których obecna strategia reklamowa w Polsacie jest nie do zaakceptowania.
 

Usługa nazwana została Strefa Wideo i dołączona do oferty telewizji internetowej ipla jako kanał temetyczny. W ramach Strefy dostępny jest wybór najciekawszych programów z następujących stacji - Polsat, Polsat 2, Polsat Café, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Jim Jam, Foc, Fox Life, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, MTV, Nickelodeon, AXN, Cartoon Network, Extreme Sports Channel, Zone Reality, Wedding TV, 4fun.tv, ITV oraz TV4. To 20 z 80 kanałów w ofercie Cyfrowego Polsatu.
 


 

Aby jednak móc oglądać materiały Cyfrowego Polsatu w sieci nie wystarczy dostęp do Internetu i usługi ipla. Trzeba być abonentem platformy Polsatu, a także należy zarejestrować się w internetowym Centrum Obsługi Klienta (iCOK).

 

Źródło: mediarun
 

Oceń newsa: 00

Komentarze czytelników

Aktualności według kategorii